Sade Stone şıklığı ve dayanıklılığı birleştiriyor . Yalın Stone granitten ve yüzey kaplaması olarak kullanılan bütün natürel taşlardan daha serttir . Farklı nitelik seçenekleriyle inanılmaz mekanlar tasarlamanız amaçlı sizlere yepyeni olanaklar sunuyoruz . Yalın Stone natürel kuvarsın reçine ve nitelik pigmentleriyle birleşiminden oluşmaktadır .

Doğal taşların anında hemen bütün pozitif özelliklerini taşımasının yanında onlara mukayese et daha çok fizyolojik ve kimyevi dayanıma sahiptir .

Kuvars taş yalın stone tezgah maliyetleri bütün kuvars tezgah modellerine rağmen ekonomik seçeneği sunmaktadır . kuvars malzeme olaak kalite ve ürün gaantisi 15 sene olarak belirlenmiştir . şirket olarak uygulama yaptığımız mutfak tezgahların’da sorun yaşatmadığını bahsetmek isteriz . Kuvars taş yalın Stone sahip meydana geldiği fazla yüksek bilişim ve deneyim farkıyla düş gücünüzü aydınlatmak , ve hudutları zorlamak ve ortadan kaldırmak amaçlı yola çıkan , kuvars yalın Stone ışıltısını bütün özelliklerini meydana koymuştur . En nihai ve yenilikçi teknolojisi ile kuvars asallı kompoze plaka üretmektedir .