Mutfak Tezgahı Mutfak Nasıl Tasarlanmalı

Mutfak Tezgahı Mutfak Nasıl Tasarlanmalı

Mutfağı en ideal kullanma karayolu onu kendinize yönelik kolay tek düzene sokmaktan geçiyor . Sözgelişi yepyeni depolama sistemleri yardımıyla mutfağın her köşesini değerlendirebilir , atıl sahalardan en yüksek derecede randıman alabilirsiniz . Bu ve gibi teklifler amaçlı emredin içeri .

İş ve konut arası dokunan mekikler içinde yiyecek inşa etmek çoğalış her geçen gün yarışmaya benziyor ve böylelikle evin en uğrak alanlarından biri meydana gelen mutfağınızın görünümü civarı işlevselliği de mühim duruma geliyor . ihtiyacınız meydana gelen malzemelerin etinizin altında ve itinalı tek şekilde durması sizlere hem tek vakitten kazandıracak , hem tek de enerjinizi uyumlu mutfak adetini bulmaya değil , yiyecek hazırlamaya harcamanızı sağlayacaktır .

Büyük bakliyat kavanozlarını da yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanan kapsamlı çekmecelerin yarı şeffaf kapakları mutfağınıza ferah tek görünüm kazandırabilir . Tezgah altı dolaplarını , hazırlıklı alacağınız ayraçlar ile dilediğiniz boyutlara bölebilir ve çeşitli amaçlar amaçlı kullanabilirsiniz .

Çekmece içerisine yerleştirilen sensörlü aydınlatmalar , sürgü açıldığında devreye girerek depolanan malzemeler amaçlı ek olarak huzurlu tek kullanım imkanı sağlıyor .

Sık kullanmadığınız mutfak malzemelerinizi kapaklı üst raflarda saklamak onları toz ve kirden savunacağı benzeri , her süre elin müsaade altında olmasını dilediğiniz malzemeleriniz amaçlı koltuk açmanızı da imkanı sağlar .

Dolap içerisine yerleştireceğiniz kutular ile pipet , karıştırıcılar benzeri parti malzemelerini örgütlü edin . Buzdolabına koymak istemediğiniz içeceklerinizi de özel şişe raflarında saklayın . Oda sıcaklığında saklamanız gerekli olan içecekler , şaraplar ve gıda mahsulleri amaçlı mutfaktaki en minik köşeyi bile yepyeni ev raylı sistemler ile kullanım meydanına dönüştürmeniz olası .

İşlevselliğin yakınında estetik de sizin amaçlı önemliyse çekmece içi ayraçlarınızı , mutfağınızla benzer malzemeden seçebilir , uyumlu ve dekoratif tek görünüm elde edebilirsiniz . Çekmece içi ayraçları yardımıyla çatal , bıçak takımları itinalı ve estetik tek görünüme sahip olabilmektedir .

Küçük tek mutfağa sahipseniz kolay monte edilebilen metal çubuklar yardımıyla duvarları da birer kullanım alanı haline getirebilirsiniz .

Dolap kapağını açtığınızda sürgülü sistemi yardımıyla dışarı çekilebilen raflar , ihtiyacınız meydana gelen mutfak eşyalarını ararken yaşanabilecek minik ilçeleri yok ediyor . Makinenizin yakınlarındaki çekmeceyi , tencere çekmecesi olarak değerlendirirseniz her yıkama ardından zor parçaları mutfağın tek ucundan öbür ucuna transfer zahmetinden kurtulmuş olursunuz .

Bir Cevap Yazın

Telefon Sms WhatsApp