Mezar Taşı Kabir Hizmetleri

Mezar Taşı Kabir Hizmetleri

Sevdiklerimizi Değer verdiklerimizi Ahirete Yolcu Ettiğimiz Zamanlarda Kendilerine İyi Bir Kabir Mezarlıkta Bir Mezartaşı Olması Onların Daha Güzel Bir Alan İçresinde Kalması Gidip Başlarında Bir fatiha Bir Yasini Şerif Okumak Biz geride Kalanların Görevi Allah Ölenleri Rahmet Etsin Kalanlara Allah Sabır Versin…

Türkiye, potansiyel doğal taş rezervleri bakımından oldukça zengindir. Alp Himalaya Dağ Kuşağı’nda yer alan Türkiye’nin ürünün çıkarılmasına uygun koşullara sahiptir. Özel sektörlerin finanse etmesi, ar-ge çalışmalarında bulunmasıyla da sürekli bir gelişim halinde olan Türk mermer ocakları ve mermer fabrikaları, finans ve teknolojik yatırımları ile dünyanın en önemli mermer üreticileri arasında yer almaktadır. Modern ocak üretim yöntemlerinin uygulanmaya başlaması ve son teknikler kullanılarak doğal taş üretiminin yapılması, Türkiye’yi dünyadaki yedi büyük doğal taş üreticisinden biri haline getirmiştir.

Günümüzde Türkiye’de 120’nin üzerinde farklı desen ve renklerde, 80’in üzerinde de farklı yapıda mermer rezervi bulunmaktadır. %90 oranında mermer ocakları Marmara, Ege ve Orta Anadolu’da işletilmesinin yanında dağlık bir yapıya sahip olduğundan dolayı Doğu Anadolu’da da işlemeye hazır halde yüksek oranda mermer rezervleri yer almaktadır. Afyon, Balıkesir, Burdur, Amasya, Antalya, Diyarbakır, Isparta, Bilecik, Elazığ ve Denizli, Türkiye’nin başlıca mermer fabrika ve ocaklarının yer aldığı illerdir.

Bir Cevap Yazın

Telefon Sms WhatsApp