Mermer Tezgahları Fiyatları

Mermer Tezgahları Fiyatları

Mermer Tezgahları Fiyatları Ürün Model Durumuna Göre Farklılık Göstermektedir

Evinizin en etkin kısmı kesinlikle ki mutfağınızdır , bu nedenden dolayı de mutfak tezgahınızı kalifiye ve cebe arkadaş tek tercih inşa etmek talep etmek hakkınız . Her ne civarı fiyat mühim olsa da kaliteyi gözardı etmemeniz gerekir , sonunda kalifiye tek ürün seçmeniz sizi ilerleyen vakitlerde doğabilecek masraflardan kurtaracaktır . Sağ taraftaki video’yu seyretmeniz de sizin amaçlı yararlı olacaktır .
Mutfak tezgahı fiyatları; tezgahın büyüklüğüne , çeşidine ve malzemenin yapısına yönelik çeşitlilik oluşturabilir . Mutfak tezgahları çoğunlukla mermer , granit ya da kuvars asallı taşlardan yapılmaktadır .

Mermer Mutfak Tezgahı
Mermer tezgahlar sıkı cilalanmış olsalar bile kir meblağ , çizilebilir . Bunun Için karşın su ve sıcaklık geçirmez . Mutfak tezgahlarında çoğunlukla Afyon mermeri kullanılır . Mermer tezgah maliyetleri 350 TL ile 1,500 TL içinde değişmektedir .

Granit Mutfak Tezgahı
Granitler mutfak tezgahlarında en tek sürü kullanılan , pratik temizlenebilen ve sıcaklık dayanımı dik ürünlerdir . Granitler genelikle desenli tonlardan oluşmaktadır . Tahmini 50 çeşit granit vardır . Her granitin kendine yönelik farklı nitelikleri yer almaktadır . Su emme oranı , eğilme direnci , basınç dayanımı oranlarının değişikliği granitler içinde kalifiye belirleyici özelliklerdir . Sözgelişi Star Galaxy granitinin su emme oranı %0 , 08 ile %0 , 12 içinde değişirken Bianco Sardo’nun %0 , 20 ile %0 , 30 içerisindedir . Granit tezgah maliyetleri 200 TL ile 550 TL içinde değişmektedir .

Kuvars Asallı Mutfak Tezgahları
Çimstone ve Belenco benzeri ürünler kuvars asallı polyester reçine bağlayıcılı tek tür kompoze taşlardır . Bu ürünlerin %92 sağlamak %95’ini tabiattaki en katı malzemelerden biri meydana gelen kuvars oluşturur . Ürün çeşitlikleri çok fazladır ve anında hemen her çeşitli zevke hitâp ederler . Çizilmez ve kir tutmazlar . Çok pratik temizlenebilen tek yapıya sahiptir . Su emme oranları çok düşüktür , bu oran tahmini %0 , 05’tir . Maliyetleri 360 TL ile 550 TL arasıda değişmektedir .

Bir Cevap Yazın

Telefon Sms WhatsApp