Mermer Kaplama İşleri

Mermer Kaplama İşleri

Saygılı Mermer Olarak Sektörde Uzun Yıllardır İnşat Sektörüne Hizmet Etmekteyiz İşlerinizin Evinizi Mermer Kaplama İşleri Temiz Doğru Güvenilir Zamanında Teslim Etmeyi Kendimize Prensip Edinmekteyiz Her Zaman Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutup Doğru bir Şekilde Yapmış Olduğumuz Çalışmalarla Tercih Edilmekteyiz .

Mermer Kaplama

Yapmış Olduğumuz Mermer Kaplama İşlerinde referans Olarak Size Suna Bileceğimiz Onlarca Müşterimiz Mevcuttur Yaptığımız İşler Yapacağımız İşlerin Garantisidir

Apartman girişlerinde, dükkanlarınızda, mermerle veya granit ile döşetmek veya kaplatmak istediğiniz her yer için çeşitli renk ve ebatlarda yer döşemesi veya duvar kaplaması işleriniz itina ile yapılır. Mermer veya granitle döşetmek veya kaplatmak istediğiniz kullanım alanlarınızın fiyatlandırmasını yapmamız için  iletişim sayfamızdaki iletişim formumuzu doldurarak veya aynı sayfada bulunan telefon numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Fabrikamızda inşaat sektöründe uygulanan her türlü mermer imalat ve montajı yapılmaktadır. Gürmersan’ın üretim ve uygulama kabiliyeti çok geniştir. Siz değerli misafirlerimiz ev, inşaat, bahçe, dış cebe, adını sayamadığımız bir çok uygulamada bize danışabilirsiniz Fabrikamıza ve showroomuza gelerek bir çok mermer çeşidini dokunarak çıplak gözle görerek seçebilirsiniz.

Firmamızda her türlü mermer, granit ve taş çeşitlerini görebilirsiniz. Fabrikamızda özel ölçü ve şekillerde mermer imalatı yapılmaktadır. Projelerinizi getirin biz hayata geçirelim.

Bir Cevap Yazın

Telefon Sms WhatsApp