Lamar Porselen Tezgah

LAMAR nedir?

LAMAR ile güzellik dış görünüşten daha fazlası. Şık tasarımlar ve 320cmx80cm kullanışlı boyutuyla gelmekle kalmıyor, özellikleri kapalı ve açık alanlarda tezgah olarak kullanmayı mümkün kılıyor ve aynı derecede duvar süslemeleri olarak mükemmel görünüyor.

Porselen tezgah kullanışlı mı?

Porselen tezgahlar, özellikle diğer tezgahlardan çok daha az bakım gerektirmesi nedeni ile kullanıcılara eşsiz bir kolaylık sağlamaktadırlar. Yüksek sıcaklığa dayanıklı porselen tezgahlar, darbelere ve çizilmelere karşı çok yüksek dirençlidir.

Neden porselen tezgah?

Yüksek sıcaklığa dayanıklı porselen tezgahlar, darbelere ve çizilmelere karşı çok yüksek dirence sahip. Bunun yanı sıra, neme karşı olan özel direnci ile bakteri ve mantar oluşmasını engelleyerek kullanıcılara insan sağlığı için tamamen zararsız ve hijyenik bir alternatif oluşturuyor.

Lamar Porselen Renkleri

Porselen Tezgah Özellikleri

Hijyenik Yüzey

Porselen Tezgahları bakteri barındırmama özelliği sayesinde hijyenik bir yüzeye sahiptir.

Gıda Teması için Uygun

Porselen Tezgah hijyenik bir yüzeye sahip olmasından dolayı gıdalarınızı güvenle tezgahınızın üzerine koyabilirsiniz.

Mekan

Porselen Tezgah  eşsiz yüzeyi sayesinde hem kapalı hemde açık alanlarınız da kullanmak için uygundur.

Kolay Temizlik

Porselen tezgahlarınızı gözeneksiz yapısı sayesinde kolay temizleyebileceğiniz gibi temizlik maddelerine karşı dirençlidir.

Asit ve Alkalilere Dayanıklıdır

Porselen Tezgah, mutfak ve banyolarda günlük kullanımda yer alan malzemelerde bulunan baz ve asitlere karşı yüksek dayanım gösterir.

Isı

Porselen Tezgah ısı ve yüksek sıcaklıklara karşı oldukça dayanıklıdır.

Mantar ve Küf

Üzerinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen gözeneksiz yapısıyla Porselen Tezgah yüksek hijyen sağlar ve mantar ve küf oluşumuna izin vermez.

Boyutsal Kararlılık

Porselen Tezgahları projenize uygun istediğin ölçüde sipariş verebilirsiniz.