Sade Stone Tezgah

Sade Stone Tezgah

Sade Stone Tezgah Diğer Stone Tezgahlara Göre Daha Sade olması Özeliğiyle Bilinmektedir Renklerin Sadeliğinden de Anlaşıldığı gibi daha Fazla Sadelik İsteyenlerin tercih Ettiği Bir Taş Çeşidi Olarak Yaygın tercih Edilmektedir matlığı da Sadeliğiyle Kullanılan Alanlarda Daha Farklı Bir Görsellik Ortaya Koymaktadır Sağlamlık Ve Kullanım Açısından Diğer Mermer Taşlarından Bir farkı Yoktur

Kuvars taşlar alışılmışın ve üretimin dışına çıkıp sadece iç mekan tasarıma uygun ürün, Üretmekle kalmayıp adına ve kalitesine uyacak malzemeyi yüksek teknoloji ile ürettiği gibi kuvars esaslı sadestone plakalarla dış mekanları da süslüyor. Kuvars taş sadeston mutfak tezgahları göz kamaştıran ışıltısıyla tüm zemin ve yüzey kaplayacak şekilde üretilmiştir. Kalitede ve çoklu renk seçenekleri ile sadestone sadestone tezgah fiyatları   uygun fiyat seçenekleri ile kuvars ürünleri pırıl pırıl tasarımlara görselliği ile ev sahipliği yapar hale gelmiştir. Kuvars tezgah fiyatları içinde hem kalite ve 15 yıl ürün garantisi ile kuvars tezgah taşların ve modellerinin için de sadestone mutfak tezgahı modelinin yeni ismi olmaya kesin aday olmaya niyetlidir.

Şık, Dayanıklı ve Doğal

Sadestone şıklığı ve dayanıklılığı birleştiriyor. Sadestone granitten ve yüzey kaplaması olarak kullanılan tüm doğal taşlardan daha serttir.

Çeşitli renk seçenekleriyle benzersiz mekanlar tasarlamanız için size yeni imkanlar sunuyoruz.

Sadestone doğal kuvarsın reçine ve renk pigmentleriyle birleşiminden oluşmaktadır. Doğal taşların hemen hemen tüm olumlu özelliklerini taşımasının yanı sıra onlara kıyasla daha fazla fiziksel ve kimyasal dayanıma sahiptir.

Sektördeki en yeni makinelerin kullanıldığı kuvars plaka üretim tesisimizde Türkiye’den çıkan muhtelif boyut,renk ve şekildeki kuvars kristalleri estetik ve yüksek dayanımlı kuvars yüzey kaplama plakalarına dönüşmektedir. Kuvars tanelerinin içine cam, ayna, deniz kabuğu ve hatta özel uygulamalarda yarı değerli taşlar ilave ederek ürüne farklı desenler kazandırıyoruz.

Sadestone’un geniş renk çeşitliliği ile mekanlarınızı hayallerinizle yeniden şekillendirebilirsiniz. 
Benzersiz Tasarımları Gerçeğe Dönüştürür
Mutfaklar sadece yemek yenilen mekanlar değil, hayatımızın önemli bölümünün geçtiği yerlerdir. Sadestone kuvars plakalar bu fikirden yola çıkarak üretilmektedir. 
Doğanın en güzel şekillerde bize sunduğu kuvars kristallerini mekanlarınızı en iyi şekilde tasarlamanız için yeniden tasarlıyoruz. Biz onları sadece estetik kaygılarla üretmiyoruz. Kuvars plakaları lekeye, ısıya, darbeye çiziğe dayanıklı hale getirerek uygulamalarınızda yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlıyoruz. Bu yüzden ürünlerimizi sektördeki en iyi garanti olan 2 yıllık limitli garanti ile sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Telefon Sms WhatsApp